פנטסי-קון » אירועים מיוחדים

חלום ליל קיץ - גרסת הבאפירוקי – הפקת מקור. עיבוד חופשי, קהילתי ומטורף למחזה של וויליאם שייקספיר, אשר נכתב על ידי ורד טוכטרמן ורותם ברוכין, ומבוסס על הפאנדומים השונים בקהילת החובבים. בליל אמצע הקיץ, יוצאים להופיע בפנטסי.קון ארבעה משתתפי מופע מיוחד המאחד את פרק המחזמר של באפי ואת מופע הקולנוע של רוקי. במקביל, ארבעה שחקנים מכובדים נמצאים בדרכם להופעה בתיאטרון הבימה. לרוע מזלם של כל השמונה, הם הולכים לאיבוד ביער, ונופלים קורבן לקסמיהם של אוברון וטיטניה, מלך ומלכת הפיות, ושל משרתם פאק. קומדיה של טעויות הכוללת מזימות ותככים, פיות וכשפים, גילויים מפתיעים, חיפושים קדחתניים, יריבויות אישיות, אהבות בלתי אפשריות, שירה ומחול, וכמובן – כי אי אפשר בלי – טרקי אחד. שייקספיר עומד להתהפך בקברו, וליהנות מזה.
יום רביעי ב- 20:00 באודיטוריום, ויום חמישי ב- 22:00 באודיטוריום.

תחרות כתיבה – תחרות סיפורים נושאת פרסים יקרי ערך בחסות ההוצאות “ינשוף” ו”גרף”, שנושאה כנושא הכנס, “חלום ליל קיץ”. התחרות מיועדים לסיפורים בין 1,500 ל- 7,500 מילים. הזוכים יוכרזו באירוע הפתיחה של פנטסי.קון. לפרטים נוספים גשו לעמוד התחרות באתר האגודה.

מכירת כשרונות – יש לכם כשרון? יודעים לפסל? לרקוד? לשיר? לצייר? לערוך? לשקר? לבנות פצצה משני מקלות ומסטיק? להטריד מנהלי כנסים עד שיתנו לכם להיפגש עם ניל גיימן? להוכיח מדעית שכל הדברים הרעים בעולם קרו באשמת ועד האגודה? בואו למכור את הכשרון שלכם! במכירה הפומבית יוצגו אמנים, יוצרים, כותבים וסתם אנשים מוזרים שימכרו את כשרונם לכל המרבה במחיר. מומלץ להביא דוגמאות או לעשות מצגת של כשרונכם. ההכנסות ממכירת הכשרונות יוקדשו לארגון פעילויות עתידיות של האגודה. מוכרי הכשרונות יקבלו כרטיס בחינם לאחד מאירועי הכנס, לבחירתם. יש להירשם מראש למכירת הכשרונות במייל בציון הכשרון אותו תרצו למכור.
הכניסה למכירה חופשית, והיא תתקיים ביום חמישי, בין 17:00 ל- 19:00, בחדר הסדנאות.

מרתון נוסטלגיה – סדרת האנימה הנוסטלגית של ילדותנו, “ערי הזהב הנסתרות”, תוקרן באולם הגדול מהלילה ועד אור הבוקר.
הכניסה חופשית! יום רביעי באודיטוריום, מ- 00:00 בלילה ועד 9:00 בבוקר שלמחרת.

סדנאות כתיבה – בהנחיית ורד טוכטרמן ואור ביאליק. פרטים בתוכניית הכנס.

שירת פילקים – מיטב הפילקייה הסוערת של כל הזמנים!
הכניסה חופשית. יום חמישי בין 20:00 ל- 22:00, בחדר הסדנאות.

חפש את המטמון - חושבים שאתם מבינים בפנטסיה? מכירים את שייקספיר בעל פה? סופרים את הילדים בנרניה על יד וחצי? בואו להוכיח את זה! ברחבי מרכז רוזין והסביבה יוטמן אוצר רב ערך, שרק החולמים האמיתיים, אלו המסוגלים ללכת בשביל אל יער הפיות, יצליחו למצוא…
הכניסה חופשית! יום חמישי, בין 14:00 ל- 17:00. מתחילים בחדר הסדנאות ועוקבים אחרי הרמזים… מי יודע לאן?

מועדון קריאה – דיון והעלאת שאלות בנוגע לספר החודש, “הסיפור שאינו נגמר” של מיכאל אנדה. בואו להביע את דעתכם, לספר על שאלות שעלו בדעתכם במהלך הקריאה, על זכרונות מהספר, לדון בתימות מעניינות, ועוד. מנחת הדיון: קרן לנדסמן.
הכניסה חופשית! יום רביעי ב- 15:00 עד 18:00, בחדר הסדנאות.